מה יש לעשות בעיר בריסל

פוסט זה יסקור כמה מהפעילויות הפופולריות ביותר בבריסל, בלגיה, ויחקור את בריסל מחוץ למסלול המוכה. בסוף מאמר זה, ריכזתי רשימה של כמה דברים טובים לעשות בבריסל ביום טיול, בין אם אתה עושה את זה לבד ובין אם עם קבוצת חברים. יש אפילו מלונות מומלצים בבריסל, אבל עשיתי חיפוש מהיר בגוגל אחר "בריסל איפה שאתה יכול לאכול" ותוצאות מעניינות רבות.

אם אתם מתכננים ביקור בבריסל, יש כמה הצעות בונוס בבריסל בתקופת חג המולד והראש השנה. נתחיל בסיור בבריסל וביום מלא טיפים לבריסל. אם אתה מבלה יום אחד בלבד בבריסל, אתן לך את המסלולים ליום הראשון שלמעלה. עם מסלול מלא זוהי דרך נהדרת לבקר בבריסל ביום אחד, עם כמה מהדברים הטובים ביותר שעשיתי כנער בבריסל ובסביבתה לבני הנוער שלי.

זוהי דרך נהדרת לבקר בבריסל ביום אחד לטיול קצר, עם כמה מהפעילויות הטובות ביותר בבריסל בתקופת חג המולד ושנה החדשה.

אם אתם בבריסל בחודש פברואר או מרץ, צאו לטיול יום לבינצ'ה כדי לבקר באחת מאתרי התיירות הפופולריים ביותר בעיר, כמו למשל המוזיאון לאמנויות יפות או מוזיאון דה ל'אוסט.

אם אתה נמצא בבריסל רק ליום אחד ומחפש פעילויות לעשות במהלך טיול היום שלך לבריסל, קרא את המאמר למטה. ספר לנו בתגובות אם יש משהו שאתה צריך לבקר באותו יום. אם יש לך יותר מיום לעשות חג'ג 'בבריסל, אנא קרא את טיולי היום הטובים ביותר שלנו לבריסל והציע דברים שתוכל לעשות בעת ביקור בבריסל, כגון טיול דרך Grand Place, סדנת וופלים או אפילו ביקור ב מוזיאון לאמנויות יפות.

פריט זה ברשימת הפעילויות שלנו בבריסל יתווסף למסלול הטיעון שלך כנקודה במאמר הבא בסדרה זו.

פיס המנקן בבריסל הוא אחד האטרקציות התיירותיות המפורסמות והפופולריות ביותר בעיר בריסל. הדרך הטובה ביותר להתחיל את הטיול בבריסל ולחקור את לבה של ימי הביניים והקוסמופוליט של אירופה היא לבקר בבית העירייה ההיסטורי ובמגדל המרשים לא פחות. לאחר שקטפתם הכל והולכים במורד רחוב שארל בולס, תצטרכו לחפש בבריסל משהו לאכול ותוך כחמש דקות תהיו במקום בו אתם הולכים לבקר: בית העירייה העתיק. בעוד שהאחת כאן היא העתיקה ביותר בבלגיה, ישנן עוד קיימות שניתן למצוא בערים אחרות בעולם, אם כי היא ידועה בעיקר בזכות גודלה וחשיבותה ההיסטורית.

אם ברצונך לבקר ביותר מכמה מוזיאונים בבריסל, אנו ממליצים בחום לרכוש כרטיס בריסל. כרטיסי המבקרים בבריסל כוללים כניסה כמעט לכל מוזיאון בעיר והם דרך משתלמת ביותר לבקר בכל מוזיאון בטיולכם בבריסל. אם אתה מבקר בכמה מוזיאונים בתקופת שהותך בבריסל, מומלץ מאוד לבחור אחד ולכלול אותו במסלול הטיול שלך. זהו אחד המוזיאונים המעניינים בבריסל והוא נכלל בכל המסלולים שלנו.

כרטיס בריסל מעניק לך גם גישה למוזיאונים רבים אחרים בחינם בעיר, כגון המוזיאון המלכותי לאמנויות יפות. בנוסף למוזיאונים החופשיים הנ"ל בבריסל, ישנם עשרות מוזיאונים שתמיד בחינם בבריסל. זהו אחד המוזיאונים היפים בבריסל והוא זמין ללא תשלום בכל המסלולים שלנו ובכרטיסי הביקור בבריסל.

זו בהחלט אחת הפעילויות המובילות בבריסל ביום אחד וניתן לעשות זאת בקלות בסוף שבוע, או לפחות נראה בסוף השבוע. זה באמת מקום נהדר לראות, לעשות ולהיראות בסופי שבוע, וזה מקום טוב לטיול יום או אפילו ללינת לילה. תסתכל ברשימת שלנו עם כל הדברים המגניבים לעשות ברחבי בריסל בחינם בימים הקרובים. לקבלת דברים מעולים נוספים לעשות בבלגיה, בקר בפורטל בריסל שלנו וברשימת "לעשות טוב בבריסל". אם אתה תוהה מה אתה יכול לראות בבלגיה ביום, ישנן דרכים רבות ושונות לחקור את הצד המשונה של בריסל. בין אם אתם מחפשים דברים לעשות בבריסל ביום אחד או אפילו אחר דברים יוצאי דופן בבריסל, בין אם זה לעשות דברים עם ילדיכם ובין אם לעשות זאת עם הילדים, אנו חושבים כי לרשימה זו יש משהו לכל אחד. אם תסתכל על מה שנמצא ברשימה שלנו "עשה דברים בבריסל ביום אחד", אתה יכול לדמיין את כל האפשרויות שיש ברשימה לכולם.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בבריסל מתחילה כאן

כבר הצטרפת לקבוצת הפייסבוק שלנו?

הצטרפו לקבוצת המטיילים שלנו בפייסבוק ותקבלו המון טיפים, המלצות ומידע חשוב על בריסל, בלגיה!