חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מוזיאון מגריט – Magritte

עזרה בתכנון טיול לבלגיה? השאירו פרטים👇

בקרו באוסף היצירות הגדול בעולם של רנה מגריט.

תיהנו מגישה ליותר מ-230 יצירות וארכיונים של האמן הסוריאליסטי המפורסם. צפו בציורי שמן, סקיצות ופסלים, כמו גם פוסטרים, תצלומים וסרטים שעשה מגריט עצמו.

לאחר צפייה ביצירות המופת הסוריאליסטיות, קחו הפסקה מרגיעה בבית הקפה ובמסעדה שבאתר. עצרו בחנות למבחר מרשים של פוסטרים, גלויות, מתנות וספרים.

אתה יכול לגשת למוזיאון באמצעות תחבורה ציבורית באמצעות קווי מטרו 1 עד 5 לפארק או גאר סנטרל, חשמליות 92-93 לתחנת רויאל, או לקחת את האוטובוס לתחנות: רויאל, פארק או גאר סנטרל.

מוזיאון מגריט בבריסל, בלגיה, מוקדש לחייו וליצירתו של האמן הסוריאליסטי הנודע רנה מגריט. הוא אחד האמנים המפורסמים ביותר מבלגיה ועבודותיו מעוררות המחשבה הותירו חותם בל יימחה על עולם האמנות. אם אתה שוקל ביקור או פשוט רוצה לדעת עליו יותר, הנה כמה פרטים מרכזיים:

  1. מיקום: המוזיאון ממוקם ב-Rue Esseghem 135, ב-Jette, בריסל. המיקום הזה הוא למעשה ביתו הקודם של מגריט בו הוא חי ועבד במשך כמעט 24 שנים.
  2. אוסף: המוזיאון מתגאה באוסף הגדול בעולם של יצירותיו של מגריט. הוא מציג יותר מ-200 ציורים מקוריים של מגריט, רישומים, פסלים, תצלומים וסרטים. העבודות משתרעות על כל הקריירה שלו, ומעניקות למבקרים מבט מעמיק על האבולוציה שלו כאמן.
  3. תערוכה: התערוכות נאצרות בקפידה, ולעתים קרובות שזורות באלמנטים מחייו האישיים של מגריט, יחסיו עם אשתו ג'ורג'ט והאינטראקציות שלו עם אמנים ודמויות אינטלקטואליות אחרות בתקופתו.
  4. אינטראקטיביות: אזורים מסוימים במוזיאון מציעים חוויות אינטראקטיביות, המאפשרות למבקרים לטבול את עצמם בעולם הסוריאליסטי של מגריט.
  5. הפילוסופיה של מגריט: יותר מסתם הצגת האמנות שלו, המוזיאון מספק גם תובנות לגבי היסודות הפילוסופיים של עבודתו של מגריט. הייתה לו דרך ייחודית להציב חפצים רגילים זה מזה בצורה בלתי צפויה, ולאתגר את הצופים להטיל ספק בתפיסותיהם ובאמונותיהם לגבי המציאות.
  6. שעות וכניסה: שעות הפעילות ודמי הכניסה למוזיאון עשויים להשתנות, כך שתמיד כדאי לבדוק באתר הרשמי שלהם או ליצור איתם קשר ישירות לפני תכנון הביקור.
  7. אטרקציות נוספות: בעוד שמוזיאון מגריט בג'ט מתמקד בחייו ובתקופה שבה הוא חי שם, יש גם את "המוזיאונים המלכותיים לאמנויות היפות של בלגיה" הגדולים יותר בבריסל הכוללים חלק ממוזיאון מגריט בין הגלריות שלו. במוזיאון זה נמצא גם אוסף משמעותי מיצירותיו, אך בהקשר של נרטיב אמנות אירופי רחב יותר.
  8. מתקנים: המוזיאון מציע סיורים מודרכים, מדריך אודיו, חנות ספרים, ולעתים קרובות יש בו תערוכות או אירועים זמניים שבמרכזם מגריט וסוריאליזם.
  9. שפה: בלגיה היא רב לשונית, אבל תגלו שתערוכות ומדריכים במוזיאונים גדולים כמו זה זמינים לפחות באנגלית, צרפתית והולנדית.
  10. טיפ לטיול: בריסל ידועה באמנות ובהיסטוריה שלה, אז בזמן שאתם בעיר, שקול לבקר בנקודות ציון אחרות כמו האטומיום, הארמון המלכותי והגראנד פלאס היפה.

ביקור במוזיאון מגריט מציע צלילה עמוקה לתוך עולמו הסוריאליסטי של רנה מגריט והוא אתר חובה עבור חובבי אמנות המבקרים בבריסל.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בבריסל מתחילה כאן

כבר הצטרפת לקבוצת הפייסבוק שלנו?

הצטרפו לקבוצת המטיילים שלנו בפייסבוק ותקבלו המון טיפים, המלצות ומידע חשוב על בריסל, בלגיה!