חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סיור היכרות עם בריסל – ברוכים הבאים לבריסל

עזרה בתכנון טיול לבלגיה? השאירו פרטים👇

תיהנו מסיור מודרך במרכז בריסל עם מדריך ידידותי ואינפורמטיבי. בסיור רגלי זה, תחקור הן את העיר התחתונה והן העליונה של בריסל ותראה את ציוני הדרך המרתקים ביותר של העיר.

קבלו סקירה כללית של העיר המרתקת בריסל, עם סיור בעיר מימי הביניים והבארוק, בעיר התעשייתית, בעיר הבורגנית, ובהמשך לבריסל המודרנית. סיור זה מבטיח לך לראות את כל החלקים של העיר רב-הפנים הזו. עם מדריך הטיולים האינפורמטיבי שלך, למד על המוזיאונים של העיר, היכן נמצאים הברים והבירות המקומיות הטובות ביותר, והיכן ניתן לקנות את השוקולד הטוב ביותר במחיר סביר. המדריך שלך גם יענה על כל שאלה מעשית שתהיה לך לגבי מסעדות, אטרקציות, חיי לילה, או אפילו סתם התניידות בתחבורה ציבורית.


במהלך הסיור הרגלי שלך בעיר, הסיור יתחלק לשני אזורים שונים: העיר העליונה והעיר התחתית. הסיור בנוי כך כדי לעזור לכם להבין טוב יותר את המקורות וההתפתחות ההיסטורית של בריסל.


במהלך סיורכם בעיר התחתית, תראו נקודות עיקריות כמו הארמון הגדול, אנדרטת אוורארד ט'סרקלס ברחוב צ'רלס בולס, רחוב Manneken Pis ו-Grands Carmes, רחוב Marché au Charbon, שדרות אנספך, כיסוי ה-Senne. , רחוב Riches Claires ורחוב Grande Île והאי Saint-Géry בין רבים אחרים.

תוך כדי עיון בעיר העליונה, תבחין בסגנון שונה מאוד. במהלך חלק זה של הסיור תראו נקודות ציון כמו ה-Grand Place, כוחם של סוחרים, The Galeries Royales St Hubert, The Mort Subite, The Cathedral of St. Michael and St. Gudula (ביקור בפנים: חלונות ויטראז', קפלת הקודש הקדושה, הדוכן), הפארק המלכותי, הארמון המלכותי, הכיכר המלכותית וארמון קודנברג בין רבים אחרים.

מוזמנים לבדוק ביומן מתי יש סיורים ולהזמין בהתאם לימי החופשה שלכם

משך הסיור שעתיים וחצי

נפגשים בגראנד פלייס, מול בניין העירייה (חפשו את המטריה הלבנה שעליה כתוב Bravo Discovery).

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בבריסל מתחילה כאן

כבר הצטרפת לקבוצת הפייסבוק שלנו?

הצטרפו לקבוצת המטיילים שלנו בפייסבוק ותקבלו המון טיפים, המלצות ומידע חשוב על בריסל, בלגיה!