חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מוזיאון בל-וויו (BELvue Museum)

עזרה בתכנון טיול לבלגיה? השאירו פרטים👇

אם אתם מתכננים חופשה בבריסל עם המשפחה ואתם רוצים לשלב אטרקציות מרתקות עם פעילויות לילדים, אתם חייבים לבקר במוזיאון בל וויו (BELvue Museum) הנמצא בעיר בריסל.
מדובר על מוזיאון מרתק ביותר אשר מציג את תולדות בלגיה ונמצא בתוך מבנה הצמוד לארמון המלך ואשר שימש בעברו כמלון ושאר חלקו כארמון מלאכותי. כמו כן תוכלו למצוא פעילויות שונות לילדים ואף לראות לא מעט חפצים היסטוריים מתקופות שונות.

מוזיאון תולדות בלגיה מוזיאון מדהים

מוזיאון בל וויו (BELvue Museum)

במוזיאון בל וויו (Belvue Museum) בריסל, תוכלו לספוג את רוח ההיסטוריה וגלות את המורשת והתרבות של בלגיה. תוכלו להבין איך הפכה בלגיה לכור היתוך אירופאי, מה התרבות שלה, הדמורקטיה שלה, פלורליזם וכמובן איך אפשר בלי כדורגל. המוזיאון מעוצב בצורה שבה מציג את התרבות העשירה והמגוונת של בלגיה. זהו אחד המוזיאונים המומלצים ביותר לביקור בבלגיה בין שאתם מגיעים כמשפחה או כזוג. במוזיאון תוכלו לראות פריטים שונים, תצוגות זמניות המספרות את סיפורה של בלגיה ואיך היא נתפשה על ידי העולם מבחינה היסטורית, מהם הסיפורים שלה ועוד. מדובר על מעל 200 תצוגות הנפרשות על גבי מגוון חדרים ואולמות במתחם המוזיאון בהתאם לנושאים השונים. כך למשל תוכלו למצוא ואזות מקריסטל של ואל סנט למברט, ליטוגרפיה של מרגרט, כדורגל שעליו חתמה נבחרת הכדורגל של בלגיה ועוד פרטים נוספים ומגוונים.

ההיסטוריה של מוזיאון בל וויו (BELvue Museum)

בלגיה עברה לא מעט דברים לאורך ההיסטוריה. בהתחלה בטרם המוזיאון היה מלון בל וויו, אשר הוקדם עוד במאה ה-18 בתקופה הניאו קלאסית. בשנת 77 הפך מלון בל וויו למוזיאון בל וויו ובו אפשר למצוא מגוון נרחב של מיצגים מלאכותיים וכן תצוגות מתחלפות. במוזיאון אפשר למצוא פריטי אומנות עתיקים לצד סיורים אשר נערכים במקום. החל משנת 92 ואילך, נפתחו בבניין עצמו שני מוזיאונים קטנים אשר מתייחסים להיסטוריה של המלוכה וכן להיסטוריה הבלגית. משנת 2005 נפתח המוזיאון מחדש והוא מציג תצוגות וסיורים אשר מתייחסים להיסטוריה של בלגיה מאז ועד היום.

מבנה המוזיאון

המוזיאון נבנה במאות הקודמות לספירה והוא ועבר שיפוץ בשנת 2005 כאשר נפתח מחדש לקהל הרחב. חלקו כולל את בניין המלוכה וכן הוא מעוצב בצורה מעניינת ומרתקת עם נגיעות של העבר לצד ההווה. המוזיאון מכיל לא מעט מיצגים וחפצים לאורך תקופות ההיסטוריה שעברה בלגיה לצד סיורים בתוך המוזיאון הממחישים את התקופה לצד סרטים.

מה תמצאו במוזיאון בל וויו (BELvue Museum)?

במוזיאון בל וויו, תמצאו מעל 200 מיצגים היסטוריים מהתקופה ההיא אשר ימחישו לכם את התקופה ההיא ואת החיים. לצד המיצגים תוכלו ליהנות עם הילדים מתערוכות מתחלפות וכן סיורים אשר מתקיימים במקום. כמו כן, אם אתם מגיעים עם ילדים, במוזיאון תוכלו למצוא אל מעט פעילויות שונות לילדים אשר מלמדים אותם על התקופה של פעם וכן מעשירים את הידע ההיסטורי שלהם.

שאלות נפוצות על מוזיאון בל וויו בבריסל

מוזיאון בל וויו (BELvue Museum), מציג את ההיסטוריה של בלגיה באמצעות 7 נושאים חברתיים מרכזיים וגלריית חפצים המונה כ-200 פריטים. כמו כן, כולל הביקור צפייה בסרטים, סיורים במקום וכן תערוכות משתנים.

שעות פתיחת המוזיאון בל וויו ((BELvue Museum): ראשון ושבת בין השעות 10:00-, משני עד שישי בין השעות 9:30-17:00.

כתובת המוזיאון: Place des Palais 7, 1000 Bruxelles בעיר בריסל בבלגיה

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בבריסל מתחילה כאן

כבר הצטרפת לקבוצת הפייסבוק שלנו?

הצטרפו לקבוצת המטיילים שלנו בפייסבוק ותקבלו המון טיפים, המלצות ומידע חשוב על בריסל, בלגיה!