בריסל מזג אוויר

עבור המטרופולין של בריסל מזג האוויר מזג האוויר מספק את המידע העדכני ביותר על תחזית מזג האוויר עבור העיר והאזור. קבל את תחזית מזג האוויר האחרונה, כולל התחזית האחרונה לבריסל – ON, בלגיה ושאר האיחוד האירופי, בבריסל, ON. תחזיות מזג האוויר ההיסטוריות מוצגות בעמוד לתחזיות מזג האוויר ההיסטוריות והעבר.

בכל יום נצפים סוגים שונים של משקעים, ללא כמויות זעירות, וגשם ושלג יורדים באותו יום. בהתבסס על סיווג זה, צורת המשקעים הנפוצה ביותר בשנה יכולה להיות גשם בלבד או מורכב מגשם, שלג או שניהם. זה מראה את כמות המשקעים הכוללת במשך היום ואת מספר ימי הגשם או השלג בתחזית.

החודשים עם הכי פחות גשם בבריסל הם למעשה אפריל ואמצע האביב, אבל אנחנו עדיין חובשים קמט – לכל מקרה. דפוס אור היום ההולך ומתגבר פירושו שפריחת האביב הראשונה מופיעה בבריסל בחודש מרץ, אם כי הם יכולים להופיע באפריל או בסוף מאי.

עונת הגידול בבריסל נמשכת 7.3 חודשים ו- 224 יום, אך לעיתים נדירות מתחילה בין ה -11 במרץ ל -26 באפריל ומסתיימת בין ה -17 באוקטובר ל -13 בדצמבר. החלק המובהק ביותר של השנה מתחיל בבריסל ב- 30 במרץ ונמשך 6.5 חודשים, עד 12 באוקטובר.

החלק הסוער ביותר של השנה נמשך 5.7 חודשים, והרוח היא העזה ביותר, עם מהירות רוח ממוצעת של 1.0 קמ"ש ומעלה. כיוון הרוח הממוצע הוא ארבע הרוחות העיקריות במהלך השעה, למעט באותן שעות בהן מהירות הרוח הממוצעת נמוכה מ -1 – 0 קמ"ש, אך לא יותר מ -2 – 3 קמ"ש.

בהתחשב בלחות, הטמפרטורה מרגישה קר באמצע השנה, עם סיכוי לגשם או שלג. החודשים הרטובים ביותר הם אפריל (54% לחות יחסית), החודשים הרטובים ביותר הם דצמבר (80.2%), ינואר (70.5%) ופברואר (75.1%). עם לחות, הטמפרטורות מרגישות קר במשך שישה חודשים והסיכוי לגשם ושלג בשנה. קחו את הלחות: הטמפרטורה הנמוכה ביותר בחודש מאי (-2.4%, והגבוהה ביותר באוגוסט (+ 4.7%); חודשי הלחות הנמוכים ביותר הם אפריל ואוקטובר (שניהם -54% בלחות יחסית).

בעודם שם ישנם ימים כחולים רבים במהלך השבוע, הגשמים באמצע השנה נמוכים למדי. אם אתם מחפשים מזג אוויר יבש, אפריל, ספטמבר ומארס הם החודשים הגשומים ביותר, ואילו אפריל ומאי הם החודשים הגשומים ביותר בשנה והחודש החודשים הרטובים ביותר בשנה.

השמיים כחולים בוהקים, עם שמיים כחולים בבוקר, שמיים כחולים בלילה ועננים כחולים ביום. השמיים יהיו בהירים, בהירים וכחלחלים – ירוקים עם כמה עננים ו גשם קל.

יולי הוא החם החם ביותר בבריסל, עם טמפרטורה ממוצעת של 17.5 מעלות צלזיוס, והפברואר הקר ביותר הוא 2 מעלות. 5 א. במהלך השנה, הטמפרטורות בדרך כלל נעות בין 34 ל 74 מעלות צלזיוס, אך לעתים רחוקות יורדות מתחת ל 22 או 85 מעלות צלזיוס ולעתים נדירות יורדות מתחת ל 58.9 מעלות צלזיוס בלילה. התקופה החמה ביותר בשנה היא בדרך כלל סוף יולי, שם מגיעים לשיאים באופן קבוע, והמגניבים ביותר בפברואר.

שיאי היום הם בין 70 ל -3 מעלות וזה ירגיש קריר לאור הלחות והרוח. אתה יכול לצפות ליותר גשם מאשר בלונדון או באמסטרדם, שם השמיים אופייניים במשך רוב השנה. אם יורד גשם רב בבריסל, מומלץ לקחת לפחות מטריה, אם כי עדיף לקחת איתכם עמיד למים. החדשות בבריסל הן בדרך כלל די טובות – תחזית לגשם, אז היכונו אם אתם בתחזית.

בביקור בבריסל מומלץ בגדים חמים, ובקיץ ניתן ללבוש בגדים קלים יותר כשקורר מדי. מזג האוויר חם במהלך היום, אז קחו את המעיל והצעיף איתכם, אבל לא יותר מדי, במיוחד כשמזג האוויר מתחמם והשמש שוקעת.

טיילו במסגד הגדול של בריסל, בקרו במוזיאון לאמנות והיסטוריה, טיילו במנהרת בליארד ואל תשכחו לבקר במוזיאון העיר בריסל ובבית העירייה בכיכר. עיין ברשימת הפעילויות שלנו בבריסל שתוכלו לעשות ולראות בקלות בסוף השבוע.

אם אתם מחפשים הליכה קצרה ברחובות המרוצפים של בריסל, תוכלו לבקר בשער הניצחון. Maison Cote לחלק מהשוקולטיירים הטובים ביותר בבריסל או Maison Cote d'Ouverture לאחד מחטיפי השוקולד הטובים ביותר שלהם.

למידע על מזג האוויר, המטאוגרמה של 5 ימים של בריסל מציעה מטאוגרמות של 5 ימים לבריסל, אשר ניתן למצוא ברשת מזג האוויר. הטמפרטורה הנתפסת מותאמת עם לחות וצינת רוח כדי להראות טוב יותר כמה חם או קר יום מרגיש באופן אישי. למידע נוסף על מזג האוויר בבריסל ובאזורים אחרים בעולם, בקרו ברשת מזג האוויר בבריסל ON – CA.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בבריסל מתחילה כאן

כבר הצטרפת לקבוצת הפייסבוק שלנו?

הצטרפו לקבוצת המטיילים שלנו בפייסבוק ותקבלו המון טיפים, המלצות ומידע חשוב על בריסל, בלגיה!