שדה התעופה בבריסל

כאחד ממוקדי התחבורה העמוסים ביותר באירופה, שדה התעופה של בריסל הוא מקום שיש בו הרבה דברים שניתן לעשות ולראות.

שדה התעופה של בריסל מקבל יותר מ-24 מיליון נוסעים בשנה, ומבטיח שתוכלו להפגש עם המשפחה שלכם, לעשות הפסקה קצרה או אפילו לקיים פגישת עסקים. שדה התעופה בבריסל הוא שדה תעופה חשוב גם לסחורות משום שמספר חברות הובלה מרכזות בבריסל את הפעילות שלהן, ומפעילות מספר טיסות בשבוע לבירת בלגיה וממנה. שדה התעופה שרלרואה הוא גם שדה התעופה השני המשרת את שרלרואה וגם את בירת בלגיה בריסל. שדה התעופה מקבל גם הרבה מטוסים ממשלתיים, מכיוון שבריסל היא גם בירת האיחוד האירופי וגם מרכזה של נאט"ו.

שדה התעופה בבריסל מהווה זה מכבר המוקד המרכזי והבין-יבשתי של חברת השליחויות DHL, למרות שהחברה העבירה חלק ממרכזיה ללייפציג בשנת 2008. נמל התעופה של בריסל עדיין נחשב כיום למרכז אירופי חשוב עבור DHL ועבור מטה האיגוד הלוגיסטי האירופי (ELA).

לנוחיותכם Auto Europe עשוי לשמש אתכם בהזמנת השכרת רכב, ואם אתם טסים מבלגיה עליכם להיות מודעים לכך שביכולתכם להשתמש בחברות השכרת רכב בשדה התעופה בבריסל. כל שאלה שאמורה להתעורר בעת נסיעה לשדה התעופה בבריסל צריכה להיות מופנית לצוות העובד בדלפק המידע הראשי של השירות באולם ההגעה. זה המקום בו תוכלו להיות בטוחים שיש רכב שכור בו ניתן להשתמש בשדה התעופה הבינלאומי של בריסל, כמו גם בכל שדה תעופה אחר בבלגיה. אנשים אלה יכולים לספק לכם מידע ספציפי על שדה התעופה ולעזור לכם להתמודד עם כל הבעיות שיש לכם בטיול לפני שהם יפנו אתכם לדלפק השכרת הרכב של חברת התעופה בריסל איירליינס.

גישה חופשית לאינטרנט אלחוטי (Wi-Fi) וגישה לאינטרנט קווי הן אפשרויות זמינות בשדה התעופה בבריסל ובמלון שרתון בריסל שבשדה התעופה. שדה התעופה ממוקם בסמוך לאולם ההגעה לנוסעים המעוניינים לשהות בשדה התעופה בעצמם. במקום נמצאים גם מתקני אירועים שנגישים מחוץ לשדה התעופה. שדות תעופה בבריסל מציעים גישה חופשית לאינטרנט אלחוטי בחינם באולם היציאה, כמו גם גישה חופשית לאינטרנט אלחוטי וגישה לאינטרנט בתשלום. מדריך זה לשדה התעופה הבינלאומי של בריסל מכיל את כל המידע אודות נמל התעופה הבינלאומי של בריסל, מתקניו ושירותיו, ונהלי אבטחתו.

אם אתם בקרבת שדה התעופה, תוכלו לגלות מלונות אחרים בקרבת שדה התעופה בבריסל, שממוקמים רק כמה דקות ספורות משם. המלון נמצא במיקום נוח באותה רשימה, וניתן להזמין מקום מראש עם גישה חופשית לאינטרנט אלחוטי או אינטרנט רגיל. אם אתם מבקרים בחמש האטרקציות המובילות של נמל התעופה הבינלאומי של בריסל ומתארחים באחד מהמלונות האחרים ברשימת האטרקציות הפופולריות ביותר ברדיוס של 20 דקות, מומלץ שתישארו לשהות בבית מלון שרתון שבשדה התעופה.

אם אתם יוצאים משדה התעופה בבריסל, תוכלו להגיע לנמל התעופה בריסל-זבנטם ולהשתמש בחניון המהיר לחזרה מהירה.

לעיתים קרובות קשה לדעת מתי אתם זכאי לפיצוי, אך אין צורך לדאוג. ניתן לבדוק בקלות את תביעות הפיצויים עבור טיסות משדה התעופה בבריסל באתרנו או לבצע את התהליך באמצעות בודק הטיסות המקוון והחינמי שלנו.
בין אם אתם עוצרים להפסקה, ללינה או שאתם מגיעים לצורך נסיעה מהירה, מדריך שדה התעופה בריסל זבנטם הוא מקור נהדר לתכנון הביקור שלכם.

בשדה התעופה שרלרואה יש גם מספר חברות מוניות שפועלות מנמל התעופה שרלרואה ועד למרכז העיר בריסל. חברת Welcome Pickups מציעה מגוון רחב של אפשרויות לקבוצות בכל הגדלים ומכל הסוגים, בין אם אתם טסים בטיסת פנים או חוץ עם חברים, משפחה או שאתם יוצאים לטיול קצר משדה התעופה זבנטם בבריסל. לאחר שהתחלתם את ההעברה לשדה התעופה בבריסל, נהג דובר אנגלית יענה על כל שאלותיכם ויסביר את אבני החן הנסתרות של העיר, כך שעליכם פשוט להירגע וליהנות מהנסיעה. מצאו מונית והנהג שלכם יסייע לכם כדי שתוכלו להתחיל את המסע שלכם למרכז העיר בנוחות.

במחיר של כ-45 דולר ונסיעה של 30 דקות משדה התעופה בבריסל, השירות מוצע לשימוש 24 שעות ביממה ומאגד 5 שירותים. האוטובוס עובר מדי 10-20 דקות, והוא נוסע משדה התעופה למרכז העיר וחוזר כל 15 דקות. המסע אורך בערך 30 דקות ועולה כ-5 דולר לשעה, ומבטיח נסיעה של 5 דקות משדה התעופה שרלרואה לבריסל.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בבריסל מתחילה כאן

כבר הצטרפת לקבוצת הפייסבוק שלנו?

הצטרפו לקבוצת המטיילים שלנו בפייסבוק ותקבלו המון טיפים, המלצות ומידע חשוב על בריסל, בלגיה!