בירה בלגית מקומית

שתיתי הרבה בירה בבלגיה במהלך המחקר הקודח שלי, אז כאן שתיתי אותה: בלגיה, איפה אתה שותה בירה ואיזו בירה.

בישול הוא קרוב לליבם של בלגים רבים, בישול הוא נחלת העבר, ובישול עצמי הוא די פופולרי. מבשלת בלגית אפילו מפרסמת את המתכונים שלו לבשלנים ביתיים באינטרנט כדי לנסות אותם. לא כל כך קל למצוא את הבירה אייל אייל בלגית במבשלה המקומית, מכיוון שניתן להזמין שלשות וארבע קווים למהדורות שנתיות מיוחדות. מציאת בירה בסגנון בלגי שנרקח כאן היא סוג של ציד נבלות, מכיוון שמעטים בירות מקומיות מבוקבקים, מה שמצריך ביקור במבשלה או במבשלה. הסיווג של "בירה בלגית" יכול לבלבל אנשים עד כדי כך שאפילו הבלגים עצמם קשה להבין.

מקובל מאוד לקנות בירה מבקבוקים בבלגיה, ועוד יותר בארצות הברית ובאזורים אחרים בעולם, כמו גרמניה.

אחת המבשלות הפחות מוכרות היא סנט ברנרדוס הבלגית, שהופכת את בירת החיטה המסורתית לפנינה מוחלטת. פלמית היא אחד ממותגי הבירה הבלגיים הפופולריים ביותר ודוגמה מצוינת למבשלת בירה מקומית.

בירת חיטה בלגית, מבושלת בחיטה וטעמה כוסברה וקליפת תפוז ונרקחת על חיטה. מבשלת מקומית נוספת של בירות בלגיות מבשלת אדומה בלגית עטורת פרסים של ויסקונסין המיוצרת במחוז דור עם דובדבנים של חברת New Glarus Brewing. הצעה ממבשלת בירה שהחלה את דרכה כמחלבת גבינות היא דוגמה מצוינת למה שהם התכוונו לעשות.

למבה בלגית שונה מבירות אחרות בכך שהתסיסה אינה מתבצעת במיכל אטום. אלות בהשראת בלגיות המגיבות עם שמרים פראיים ומובילים באוויר, המהווים תוצר לוואי של תסיסת חיטה, שעורה, שיפון, שיבולת שועל ומלט שעורה באוויר.

בירות בלגיות, במיוחד למביקה וחיטה, משתמשות בבירה במלואה לטעמיה הטובים והמורכבים ביותר. שותי בירה בלגיים רואים במכשפים ובלונדיניות את הבירות הפופולריות ביותר, שנמצאות בשימוש נרחב בבלגיה. ברים לבירה מלאכה וחנויות בקבוקים יש בשפע, וכמה ברים בבריסל ובאנטוורפן מייבאים גם בירת מלאכה זרה, במיוחד מבריטניה, הולנד, דנמרק ואיטליה.

כמעט בכל פאב בבלגיה יש בדרך כלל כמה בירות מהחבית; חלקם כמעט תמיד פילזנר, אחרים עשויים להיות סוגים אחרים ואחרים הם סבלים. בירות בלגיות אחרות שכדאי להזכיר הן בירות מנזר שנרקחו באופן מסורתי ממאות שנים – מתכוני טראפיסט ישנים. בירה בלגית היא הטעם החם של למביקה ובירת חיטה, עם ארומה וטעם עשירים ומורכבים. במשך מאות שנים, הנזירים של בלגיה שיכללו את בישולם והשאירו עקבות שלא יימחקו בעולם הבירה. בירת מלאכה מודרנית לא תהיה זהה ללא מאמציהם ומסירותם של אבותיה לייצור בירה.

מבשלות מיקרו-בלגיות חדשות וצעירות משפיעות ככל הנראה על עולם בירות המלאכה כפי שהיו בהן בחצי המאה האחרונה.

מועדון חודש הבירה הבלגי הוא דרך נהדרת לטעום וללמוד את המגוון הרחב של סגנונות הבירה, כולל פסטיבלי בירה, טעימות בירה, אירועי בירה מלאכה וסיורי בירה. למרות שלכל סיור יש נושא, אתה יכול להיות בטוח שהסיור שלך יכלול מבחר רחב של בירות, בירות מרחבי העולם ובירות ממבשלות בירה מקומיות.

מוכר הבירות הבלגיות האיכותיות מציע כעת מועדון חודש בירה בלגי, המועדון הראשון מסוגו המציג סגנונות שונים מדי חודש. בקרו ב- BelgianStyleAles.com כדי ללמוד עוד על בירה בלגית, המוקדשת לבירות בלגיות מרחבי העולם, כמו גם לפסטיבלי בירה מקומיים, טעימות בירה, אירועי בירה מלאכה וסיורי בירה. בקר ב StyleBeerMonthClub.org בלגי לקבלת מידע נוסף על המועדון ולמד על מגוון סגנונות בירה בלגיים המוקדשים לסגנונות הבירה הפופולריים ביותר בבלגיה, כגון בלגית חיוורת בל, רד אייל בלגית ו- IPA בלגית, בין רבים אחרים. מבקר ב- FrenchStyleBeerWeekly. בואו ללמוד על שבועי בירה בסגנון צרפתי, פסטיבל בירה חודשי, אירוע וסיור המוקדש לסגנון בלגי.

במשך סוף שבוע שלם, תוכלו לגלות בירות בלגיות חדשות שנרקחו, וליהנות מטעימות והפגנות בחינם, כמו גם מטעימות של בירות ממבשלות בירה מקומיות ומבשלות מלאכה.

בריסל היא לא העיר היחידה בבלגיה בה תוכלו למצוא בירה נהדרת, בגנט וברוז 'יש גם מספר פאבים אותנטיים נהדרים. ברוב בתי הקפה של בירה ברחבי בלגיה יש הצעות מקומיות של מותגים המופצים ברחבי הארץ, ורשימת הבירות לא ארוכה במיוחד. ביקור בבלגיה יכול לכלול בקלות רגע לחוות את תרבות הבירה הבלגית.

המותגים המובילים כוללים את קריסטל מאלקן מייס, חברת בת של הייניקן, ואינבב, שנרקחו עם מותגים כמו פילסנר אורקל, פאבסט רצועת הכלים הכחולה, הפווייזן ואחרים. רשימת הבירות הבלגית תהיה שלמה מבלי להזכיר את צ'ימאי, אך נראה כי למרות שהיא אחת ממבשלות הטרפיסט המסחריות ביותר, היא נותרה בירה ברמה עולמית והיא הבירה שאשתף עם אנשים חדשים בבירה בלגית. מבשלות בירה מודרניות המייצרות בירות בלגיות מסורתיות כוללות את טריפל הבלגית המפורסמת, הבירה הפופולרית ביותר בעולם. זה עולה הון קטן, אז הנה תפקיד בשביל בירה משולשת בלגית, כאן.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בבריסל מתחילה כאן

כבר הצטרפת לקבוצת הפייסבוק שלנו?

הצטרפו לקבוצת המטיילים שלנו בפייסבוק ותקבלו המון טיפים, המלצות ומידע חשוב על בריסל, בלגיה!